info@hdzva.edu.ua
Телефон: +380 (5763) 57-473

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БЮРО СУДОВО-ВЕТЕРИНАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРИ ХАРКІВСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ ЗООВЕТЕРИНАРНІЙ АКАДЕМІЇ

 

Експертні висновки. Фотогалерея Бюро судово-ветеринарних досліджень

ВИСНОВОК СУДОВО-ВЕТЕРИНАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 04/2013

за матеріали справи досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013220430005138 від 30.10.2013 р., за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами).

ВИСНОВОК СУДОВО-ВЕТЕРИНАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 03-2014

за матеріали справидосудового розслідування від 09.01.2014 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами).

ВИСНОВОК СУДОВО-БІОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 04-2014

за матеріали кримінального провадженняза ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 308 КК України (викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

ВИСНОВОК СУДОВО-ВЕТЕРИНАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 05-2014

за матеріали справи 910/14819/13

за позовом ТОВ «Компанія «РЇ» до ТОВ «Б» про стягнення 1252217,62 грн. не отовареної попередньої оплати та 427279,75 грн. штрафу за Договором поставки № 1 від 07.02.2013 р.

ВИСНОВОК СУДОВО-ВЕТЕРИНАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 06-2014

за матеріали справидосудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12014200220000108 від 17.04.2014 р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 248 КК України (незаконне полювання).

ВИСНОВОК ФАХІВЦЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ № 04-2015

Обставини справи. 04.06.2014р. М. Марина Анатоліївна, яка мешкає за адресою: м. Харків, вулиця 23-го Серпня, будинок 26, квартира 17, відвідала КП «Центр поводження з тваринами». Буваючи там, вона надавала спонсорську допомогу кормами і в лікуванні собак. Одна з адміністраторів КП показала їй собаку, доставлену в КП«Центр поводження з тваринами» 25.05.2014 після ДТП і рентген, де було видно, що у собаки перелом хребта зі зміщенням. Їз слів М. М.А. Собака, кличка "Чорний", перебувала у вольєрі при клініці. Вольєр був досить просторий, але не освітлювався, напівтемний. В одному його кутку, на брудних ганчірках лежала собака. Собака довгошерста, чорно-підпалої масті, шерсть була зкуйовджена каловими масами, від собаки виходив моторошний запах сечі і калу. Пес виявився дуже привітним. Вона помацала йому задні лапи і хвіст, але жодної реакції не було. Вона запитала, яка у собаки температура, але зі слів адміністратора, ніхто не вимірював собаці температури. Поруч з собакою стояла миска з водою і миска з їжею. Собака не була ніяк обмежена в рухах, переверталася з боку на бік, не спираючись на тазові кінцівки. До хребта, особливо в місці травми, доторкатися не давав, із-за болючих відчуттів. Ця собака перебувати в КП "Центр поводження з тваринами" вже більше 10 діб, нічого особливо їй не робили. М. М.А. запропонувала свою допомогу, запропонувала зробити собаці МРТ, оскільки рентген-знімок був дуже поганої якості і потім вирішити, що робити з цим собакою. Але працівники КП "Центр поводження з тваринами" дуже противилися цій пропозиції. Вони не віддавали їй собаку, мотивуючи, що йому і так зроблять операцію, без всяких МРТ обстежень.

ВИСНОВОК ФАХІВЦЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ № 07-2015

Обставини справи.На початку жовтня 2015 р. О.В.В. (покупець) вирішила придбати цуценя французького бульдога, сука. На сайті OLXв Інтернеті знайшли інформацію про собаку, яка сподобалася, зателефонували господарям, які по Інтернету надіслали О.В.В. фото собаки, який сподобався. Покупців все влаштовувало, тому що головне їхнє прохання було, щоб собака був клінічно здоровим. Собакозаводчиця запевнила покупців, що собака клінічно здоровий.

Науково-методичні праці фахівців Бюро судово-ветеринарних досліджень

Головна
Загальна та публічна iнформацiя
Символіка ХДЗВА
Гімн ХДЗВА
Ліцензії на надання освітніх послуг. Сертифікати акредитації
Статут ХДЗВА та наказ
Положення ВНЗ
Колективний договір
Положення про правила внутрішнього розпорядку
Штатний розпис ХДЗВА на 2016 рік
Керівні органи
Фінансові документи
Архів документів
Тендерний відділ
Річний план закупівель, зі змінами на 2016 рік ХДЗВА-2
Річний план закупівель на 2016 рік ХДЗВА
Річний план закупівель, зі змінами на 2016 рік ХДЗВА
Державні закупівлі
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ
ПАЛИВО
ПАЛИВО-2
Вчена рада академії
План роботи
Матеріали для роботи
Протоколи і рішення
Архів документів вченої ради
ВИПИСКА з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Структура управління ХДЗВА
Факультети та кафедри
Факультет ветеринарної медицини
Факультет технологій продукції тваринництва та менеджменту
Факультет біотехнології та природокористування
Структурні підрозділи, відділи та служби академії
Адміністративні
Навчально-наукові
Навчально господарсько-виробничі
Відділ профорієнтаційної роботи та довузівського навчання
Музей історії
Навчально-практичний комплекс тваринництва і рослинництва
Бюро судово-ветеринарних досліджень
Наукова бібліотека
Відділ видавничих справ
Новини
Наука
Студенту
Абітурієнту
Новини та оголошення
Фото-відео галерея
Профспілкова організація ХДЗВА
Спорт в академії
Центр культури та виховання
Газета "TEMPUS"