Головна

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ !

У зв’язку з ремонтом правої частини першого поверху з 23 по 28 серпня приймальна комісія працювати не буде.

Заключення договорів на навчання для вступників на базі повної загальної середньої освіти ,молодшого спеціаліста та друга вища освіта з 20 серпня по 22 серпня та з 28 серпня по 10 вересня. На базі ступеня бакалавр з 28 серпня по 10 вересня.


Інформація щодо вступної кампанії

Особливості умов вступу до ВНЗ 2018 ПЗСО

Відповідно до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2018 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017р. №1378 та затверджених у Міністерстві юстиції 14.11.2017 за №1397/31265, абітурієнти зможуть подавати 7 заяв на 4 спеціальності (окремі заяви на денну та заочну форми навчання) на місце державного та регіонального замовлення, на кожній з заяв потрібно буде зазначити пріоритетність (1-7). Заява із пріоритетом «1»- спеціальність, на якій абітурієнт хоче навчатися більше. Пріоритетність, яку вступник визначив у заяві про участь у конкурсі, не можна змінювати протягом вступної кампанії. Кількість заяв на контракт обмежена не буде.

У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання за 2016, 2017 та 2018 роки, крім іноземної мови. Сертифікати з іноземної мови приймаються лише за 2018 рік.

Абітурієнти, що вступають на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання, будуть подавати заяви тільки в електронній формі (з цього правила будуть кілька винятків). У паперовій формі заяву можуть подати ті, у кого є право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі або право на зарахування за квотами, є розбіжності в даних, наприклад, прізвища,- у документі, який посвідчує особу, атестаті та сертифікаті ЗНО.

У 2018 році реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження необхідних документів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25 липня. Прийом заяв і документів почнеться 12 липня. Особи, які будуть вступати у виші на основі співбесіди, вступних іспитів, зможуть подати заяви до 20 липня. Абітурієнти, які будуть подавати заяви лише на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання – до 26 липня.

Рейтинговий список абітурієнтів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, має бути сформований і оприлюднений не пізніше 1 серпня.

В умовах прийому на 2018-й залишились цьогорічні коефіцієнти – регіональний, сільський, галузевий, однак були дещо змінені їх величини. Так, регіональний коефіцієнт для вишів Києва буде 1, для ВНЗ у Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях, переміщених закладів вищої освіти – 1,04 і в інших випадках – 1,02.

Сільський коефіцієнт збільшено для вступників на аграрні спеціальності – для них він становитиме 1,05. На інші спеціальності СК дорівнюватиме 1,02. Ним зможуть скористатися вступники, які зареєстровані у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Галузевий коефіцієнт становитиме 1,02 і, на відміну від 2017 року, поширюватиметься також на заяви з другою пріоритетністю.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО