Запрошення на навчання до ХДЗВА

Шановні друзі!

Сьогодні Ви  стоїте перед вибором – зробити серйозний крок  у своєму житті та визначитись, куди піти вчитися, яку професію вибрати.

Вибір професії – складне і відповідальне завдання. Існує вислів, що вибір професії – це друге народження людини. Вірно вибрати майбутню професію – значить правильно обрати свій життєвий шлях, тобто бути успішним і щасливим. Якщо Ваш вибір буде вдалим, Ви будете відчувати себе щасливим, отримувати задоволення від своєї роботи та принесете користь людям та нашій державі.

Ви маєте шанс досягти успіху, знайти стабільність у своєму житті, мати гідну роботу, якщо пов’яжете своє життя з Харківською державною зооветеринарною академією та отримаєте фундаментальні знання з однієї зі спеціальностей: “Ветеринарна медицина”, “Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза”, “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, “Менеджмент”, “Біотехнології та біоінженерія”, “Лісове господарство”, “Водні біоресурси та аквакультура”.

Бажаю Вам успішно витримати конкурс і стати студентами нашої академії. Зичу Вам міцного здоров’я, родинного затишку, удачі та віри в майбутнє.

З повагою!

Ректор.                                   Д. І. Барановський