Абітуріенту

  • Вся інформація про вступ знаходиться у вкладці “Вступнику”
УВАГА!

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Реєстрація вступників на спеціально організовану сесію ЄВІ триватиме з 27 липня до 5 серпня. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн, до початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом, що регламентує особливості надання платної послуги із проведення спеціально організованої сесії ЄВІ.

Детальна інформація за посиланням https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/

Шановні абітурієнти та їх батьки!…

ХДЗВА 2021 новий_page-0001
Ветфак 4 формат
Технологический для распечатки
запросили
Биофак оголошення
Водники 2r
ВОДНИКИ
Випусникам рівня бакалавр процедура реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови (єві) при вступі на освітній ступінь «магістр» (на основі ступеня бакалавр)

Особи, які бажають вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня «Магістр» на денну та заочну форму навчання  мають  скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Реєстрація для складання ЄВІ з іноземної мови відбудеться з  11 травня по 03 червня 2021 року. Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у  якому вступник планує брати участь у конкурсному відборі. Для кожного зареєстрованого буде створено кабінет учасника ЄВІ.  Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом,  зазначеним у ньому.

 РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листа в приймальну комісію необхідно прийти із заповненою анкетою;
  • паспорт, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • фотокартки для документів (3х4см) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

*** Обов’язково для здійснення реєстрації необхідно мати електронну адресу.

Шановні абітурієнти 2020 року

 

 


1 грудня