Абітуріенту

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО

21.04.2018 відбувся День відкритих дверей

viber image

 


Академію відвідали випускники Балаклійського району

1 грудня Харківську державну зооветеринарну академію відвідали учні 10-11 класів Балаклійського ліцею, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Савинської ЗОШ І-ІІІ ст., Донецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Донецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Балаклійського району на чолі з викладачами Новіковою Л. О.,  Заховаєвою Г. Л. та Луценко С. М.

Завідувач кафедри анатомії і гістології ім. професора Т. Г. Цимбала доцент М. М. Кущ для школярів провів змістовну лекцію про основи цитології та гістології. Доценти  М. М. Кущ та О. В. Бирка надали можливість кожному учню під окуляром мікроскопу побачити таємниці клітин та відчути себе молодими вченими. Школярі відвідали музей анатомії та музей патологічної анатомії ХДЗВА.  Після закінчення профорієнтаційного заходу школярі відвідали Фельдман Екопарк.

Адміністрація академії та школярі Балаклійського району висловлюють вдячність Фельдман Екопарку та його керівнику  А. А. Рощупкіну за надання транспорту та організацію екскурсії.


31 жовтня Харківську державну зооветеринарну академію відвідали школярі Безруківського НВК на чолі з викладачем української мови та літератури  В. А. Гужвою.

Під час профорієнтаційного заходу вони зустрілися із адміністрацією, відвідали зоологічний музей і музей академії, кінно-спортивну школу.


14 жовтня у Харківській державній зооветеринарній академії відбувся День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти мали нагоду зустрітися із адміністрацією академії;  відвідати музей, ярмарок, організований Малоданилівською селищною радою; побачити показовий виступ вихованців кінно-спортивної школи та кінологів; ознайомитися із матеріально-технічною базою, можливістю практичної підготовки фахівців; їм було продемонстровано практичні маніпуляції на живих об’єктах; на технологічному факультеті – гостей пригощали сирами, виробленими руками студентів на кафедрі технологій переробки і стандартизації продуктів тваринництва.

Всім співробітникам та студентам, які брали активну участь в організації та проведенні свята – щирі слова вдячності.

Абітурієнтам – майбутнім студентам: для Вас двері академії відчинені завжди!

Адміністрація висловлює подяку керівництву Дергачівського відділу освіти та «Фельдман-Екопарку» за допомогу в організації заходу.