Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи ХДЗВА. Декан факультету біотехнології та природокористування Щербак Олена Валентинівна і викладачі кафедр факультету біотехнології та природокористування взяли участь у профорієнтаційних заходах, які відбулися в ХДЗВА 18.10.2019 року з учнями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи N 98, які змогли поспілкуватись з викладачами нашої Академії, що надали старшокласникам інформацію щодо вступу та можливостей навчання в ХДЗВА. Було представлено наглядну агітацію, проведено цікаву екскурсію, потім учнів пригостили гарячим чаєм. Старшокласники виявили неабияке зацікавлення і вже є бажаючі навчатися в нашій Академії.