Профорієнтаційна робота

Співробітники кафедри прикладної біології, водних біоресурсів та мисливського господарства ім. професора О.С. Тертишного Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) професор Гноєвий І.В., старший викладач Бородін Ю.М., заступник декана з виховної роботи Панчишний М.О. за останній тиждень зробили 12 виїздів для проведення профорієнтаційної роботи у загальноосвітні школи, ліцеї та гімназії Слобідського району м. Харкова. Розповіли про спеціальності, за якими студенти навчаються у ХДЗВА, їх перспективи працевлаштування, запросили на дні відкритих дверей ХДЗВА і нашої кафедри. Всім учням були роздані цікаві ілюстровані матеріали про ХДЗВА. З зацікавившимися дітьми ми обмінялися контактними телефонами. Активна робота кафедри з профорієнтаційної роботи постійно триває.