Гостинні зустрічі зі школярами

Співробітники кафедри прикладної біології, водних біоресурсів та мисливського господарства ім. професора О.С. Тертишного Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) професор Гноєвий І.В., заступник декана з виховної роботи Панчишний М.О. 29 січня 2020 р. зробили виїзд для проведення профорієнтаційної роботи у загальноосвітні школи, які закріплені за кафедрою. Представників ХДЗВА гостинно зустріли у м. Краснокутськ, Мурафа, Козіївка, Городнє, Качалівка Харківської області. Учні уважно слухали про спеціальності, за якими студенти навчаються у ХДЗВА, їх перспективи працевлаштування, запросили на дні відкритих дверей ХДЗВА і нашої кафедри. Всім були роздані цікаві ілюстровані матеріали про ХДЗВА. З зацікавившимися дітьми ми обмінялися контактними телефонами. Активна робота кафедри з профорієнтаційної роботи постійно триває.