Презентація всеукраїнського проекту “Озеленення України”

20 лютого 2020 року у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась презентація всеукраїнського проекту “Озеленення України” за участі керівника управління Ігоря Тимочко, працівників лісової галузі, професорсько – викладацького складу кількох університетів, представників обласного департаменту освіти, студентів та самих організаторів проекту – президента українського бізнесу “CEO club Ukraine” Сергія Гайдачука та генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк. Харківська державна зооветеринарна академія була представлена: деканом факультету біотехнології та природокористування Щербак О.В. та старшими викладачами Бородін Ю.М., Авдєєв А.С. зі студентами факультету.

Метою зустрічі було привернення уваги молоді до відновлення екосистем України і світу та формування колективної історії успіху українців у світі. У рамках глобальної ініціативи “Озеленення України” заплановано

21 березня 2020 року висадити 1000000 дерев за 24 години на всій території України.

В межах цієї акції Харківська область, взяла на себе зобов`язання висадити в один день 250 тис. сіянців та саджанців.

Запрошуємо всіх долучатись до цієї ініціативи і зробити Харківську область найкращою.