Перемога у конкурсі робіт МАН майбутнього абітурієнта

15 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся захист наукових робіт у межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у науковому відділенні хімії та біології.

Для участі у ІІ (обласному) етапі Конкурсу у секції загальна біологія було представлено роботу учня 9 класу Канівця Сергія, переможця І (районного) етапу, за темою «Якісний аналіз наявності ГМО у зерні та зернових продуктах». За результатами оцінки науково-дослідницької роботи, її захисту та виконання контрольної роботи з базової дисципліни (біологія) Канівець Сергій здобув призове ІІІ місце.

Науковими керівниками роботи є кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри біотехнології ім. акад. Ф.І. Осташка Харківської державної зооветеринарної академії Юрко П.С. та учитель біології Аверченко С.Ю.

Вітаємо майбутнього абітурієнта Сергія та доцента Юрко П.С. з призовим місцем та бажаємо їм натхнення та подальших успіхів!

IMG 6b63aca510be18e6b4f2d1578b13da1c V (1)