Майстер-клас ” Ліс – запорука існування людини. Здоровий ліс – здорова людина”

На кафедрі прикладної біології, водних біоресурсів та мисливського господарства 23 лютого доктором сільськогосподарських наук, професором, академіком Лісівничої академії наук України зав. лабораторією захисту лісу Українського  ордена «Знак пошани» НДІ лісового господарства та агролісомеліорації ім. г. м. Висоцького Мєшковою Валентиною Львівною  була проведена лекція (майстер-клас) ” Ліс – запорука існування людини. Здоровий ліс – здорова людина” для студентів спеціальності 205 “Лісове господарство” ОПП “Мисливське господарство” першого рівня вищої освіти. Після змістовної лекції відбулася дискусія під час якої здобувачі задавали питання стосовно сучасного стану галузі та викликів, які стоять перед лісовим та мисливським господарством.