Наукове консультування виробництва

21 травня 2021 року на базі кінноспортивного клубу Nicolo’s Horse Club відбувся консультативний семінар, у якому прийняв участь у якості консультанта та доповідача доктор сільськогосподарських наук, професор Гноєвий І.В., завідувач кафедри прикладної біології, водних біоресурсів та мисливського господарства ім. проф. Тертишного О.Я.

Замовники цієї зустрічі 10 кінноспортивних клубів Харківщини, які на семінарі були представлені провідними фахівцями.

Організатор консультативного семінару, а також активний учасник – доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Безуглий М.П., завідувач кафедри біотехнології ім. академіка М.Ф. Осташка. Головні питання, які оговорювались:

1. Організація повноцінної годівлі спортивних коней.
  2. Основні засади повноцінної годівлі спортивних коней.
  3. Кормові добавки і як їх раціонально використовувати.

Семінар пройшов у діловій атмосфері і тривав понад трьох годин. Фахівці кінного спорту отримали не тільки вичерпні відповіді від професорського складу ХДЗВА, а також – сертифікати учасників.