У Харківській державній зооветеринарній академії відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ зі святковим концертом, родзинкою якого вже традиційно був виступ Кінного театру

DSC04909

21 квітня 2018 року у Харківській державній зооветеринарній академії відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ зі святковим концертом, родзинкою якого вже традиційно був виступ Кінного театру.

Цього разу вихованці кінно-спортивної школи приготували для майбутніх абітурієнтів кінну виставу зі справжніми піратами, ковбоями, східними красунями та джигітами. Поруч із досвідченими спортсменами виступали і діти, номер яких розчулив глядачів до самої душі.

Гості свята залишилися у захваті від кінного шоу. Після офіційної частини усі бажаючі, яких було чимало, мали можливість відвідати кінно-спортивний комплекс і на власні очі побачити де і як живуть коні, чим їх годують, як проходять тренування, а також поспілкуватися з цими прекрасними тваринами.