Ділова поїздка у одне із найкращих аграрних господарств України

000

Доктор сільськогосподарських наук, Лауреат Премії ради Міністрів, професор Гноєвий В.І., а також завідувач кафедри технології тваринництва та птахівництва, доцент Данілова Т.М., завідувач кафедри технології кормів і годівлі тварин, професор Гноєвий І.В. 30 травня 2018 року з діловою пропозицією відвідали один із найкращих молочнотоварних комплексів нашої держави “Вільшанське”, Дворічанського району, Харківської області. Представників Харківської державної зооветеринарної академії гостинно зустріли Генеральний директор ПСП “Вільшанське” Лебединський Віктор Іванович і головний технолог молочного комплексу, випускниця нашого Закладу Вищої Освіти Бугай Тетяна Анатоліївна.

Після плідних переговорів про подальшу співпрацю відвідали виробничі приміщення, в яких в умовах зразкового добробуту утримуються 500 корів, від яких у 2017 році отримали, у середньому, по 10120 кг молока високої якості. Ознайомились також з технологією утримання молодняку від народження до осіменіння. На молочному комплексі у 2017 році були досягнуті середньодобові прирости живої маси молодняку ВРХ понад 900 г.

Погоджено аспекти співпраці ПСП “Вільшанське” і ХДЗВА, зокрема щодо проходження практики студентами ХДЗВА, проведення наукових досліджень на базі молочнотоварного комплексу “Вільшанське”.

Завідувач кафедри технології кормів і годівлі тварин, професор Гноєвий І.В.