Святковий концерт на честь ДНЯ ЗНАНЬ

первая

1 вересня  2018 р. вихованці Кінного театру академії вже традиційно приймали участь у святковому концерті на честь ДНЯ ЗНАНЬ. 6 вереснядавали концерт для військових реєстрового полку, що проходили перепідготовку на базі Зооветакадемії.

Для показових виступів вихованці кінно-спортивної школи приготували нові трюки та номери, у яких цього разу були задіяні і діти (наймолодшій учасниці 9 років), які своїм артистизмом та вправністю у верховій їзді анітрохи не поступалися дорослим спортсменам.

Цього року завдяки проведенню показових кінно-спортивних шоу, ярмарки інтересів, а також виступу директора Інституту конярства ПетрушкоМ.П. перед першокурсниками значно збільшилася кількість бажаючих займатися у кінно-спортивній школі академії. Наразі проводиться розподіл новоприбулих вихованців на групи, узгодження графіку тренувань з графіком занять, перші ознайомчі уроки.

Співробітники кінно-спортивної школи сподіваються підготувати достойну зміну спортсменам, що цього року завершили своє навчання в академії і передали естафету наступникам, які у майбутньому, за умови наполегливої праці, зможуть стати спортсменами, артистами, а головне справжніми професіоналами своєї справи .