Науково-практичний семінар з Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації

1

4 вересня 2018 р. Інститут сільського господарства Північного сходу НААН (м. Суми) спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації провели науково-практичний семінар, на якому були розглянуті питання:

1. Особливості проведення сівби озимих культур під урожай 2019 року. 2. Формування врожаю пізніми культурами у поточному році.

3. Сумісні посіви кукурудзи і сої на кормові цілі.

В семінарі прийняли участь представники с.г. підприємств Сумщини та України, провідних наукових установ НААН, комерційних компаній. Від нашого університету були присутні: проректор з наукової роботи Мельник В.І., завідувач кафедри СГМ Пастухов В.І., доцент кафедри ОТС Циганенко М.О., майстер в.н. Манчинський В.Ю. Від ХДЗВА прийняв участь д.с.г.н., професор Гноєвий В.І., від ПАО «Ельворті» – головний конструктор Глущенко В.А.

Наша делегація продемонструвала результати сумісних посівів с.г. культур, проведених на полі дослідного господарства ІСГПС НААН, які були проведені за допомогою експериментальної сівалки, що розроблена сумісно з ПАО «Ельворті».

Присутні представники с.г. підприємств і державної адміністрації Сумщини визначали практичну зацікавленість у результатах досліджень наших науковців.

В ході семінару були обговорені питання виконання наступних етапів роботи з наукового проекту.

Відео-звіт