Відбувся науково-практичний семінар «Інвазивні патогени лісу – ситуація в Україні та Литві»

IMG 5191

4 вересня 2018 року у рамках спільного україно-литовського проекту «Біологічний контроль інвазивних хвороб лісу для збереження біорізноманіття європейських лісових екосистем» відбувся науково-практичний семінар «Інвазивні патогени лісу – ситуація в Україні та Литві». В якому прийняли участь наукові керівники проекту з обох сторін (литовської – Дайва Бурокієне, української – Катерина Давиденко), литовські науковці (Давіле Цепукоит, Каролис Сивицкис), науково-педагогічні працівники академії, інших закладів вищої освіти та студенти. Учасників семінару привітали декан факультету біотехнології та природокористування – Олена Щербак, завідувач кафедри біотехнології ім. Осташко – професор Микола Безуглий та завідувач кафедри прикладної екології ім.А.І.Колєсова – професор Маменко О.М.

Доповіді викликали жвавий інтерес учасників семінару, що проявилося у великій кількості поставлених запитань то доповідачів та плідної дискусії на прикінці семінару.