КУБОК УКРАЇНИ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД

первая

За програмою підготовки з курсу «Конярство» студенти вивчають зокрема питання транспортування коней. Завдяки тому, що у вересні місяці проходить чимало Всеукраїнських змагань, студенти ІІІ курсу технологічного факультету мали унікальну можливість наочно ознайомитись з правилами транспортування коней, обладнанням транспортних засобів, підготовкою коней до перевезення, завантаженням коней у коневіз для поїздки на КУБОК УКРАЇНИ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД, що проходив 21-23 вересня 2018 року у с. Бреч Чернігівської області.

За підсумками змагань вихованець кінно-спортивної школи академії Дмитро Іващенко посів почесне ІІ місце серед кращих вершників країни!

Вітаємо нашого призера!!!