Змагання НА ЧЕСТЬ 95-РІЧЧЯ ДЕРГАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

первая

29 вересня 2018 року за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної на базі кінноспортивного клубу «White Stable» відбулися змагання НА ЧЕСТЬ 95-РІЧЧЯ ДЕРГАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ, які, не зважаючи на холодну дощову погоду, зібрали чимало гостей і учасників з усієї Харківської області.

Харківську державну зооветеринарну академію представляли 10 вершників, які, попри жорстку конкуренцію, проявили неабияку спортивну майстерність та жагу до перемоги, завоювавши І місця у чотирьох з п’яти маршрутах змагань.

Шістнадцятирічна Аліса Дронь, учасниця Чемпіонату Європи, двічі стала переможницею, зокрема і у маршруті Гран-Прі, у фіналі обійшовши колишніх випускників кінно-спортивної школи академії – Антона Прищепу та Дмитра Іващенка, яким дісталися ІІ і ІІІ призові місця.

Вихованка кінно-спортивної школи, чотирнадцятирічна Ауріка Стрижиченко, у маршруті №1 посіла ІІ місце, у маршруті №2 – стала переможницею, Оксана Люта – здобула бронзову медаль. У маршруті №5 перемогла Дар’я Кузьменко, срібло виборола Юлія Дудка, які вперше стартували на змаганнях.

В загальному підсумку наші спортсмени завоювали 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

За спортивний сезон 2018 року спортсмени кінно-спортивної школи академії прийняли участь в шести Всеукраїнських змаганнях, серед яких Чемпіонат України з виїздки; Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів; Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих; Кубок України з подолання перешкод. Загальний результат Всеукраїнських змагань: 12 золотих, 10 срібних та 11 бронзових медалей. У цьому спортивному сезоні вихованці школи отримали 1117 рейтингових балів, що у 2,5 рази більше, ніж у минулому році. Високих результатів вдалося досягти завдяки всебічній допомозі і підтримці з боку керівництва Харківської державної зооветеринарної академії, Дергачівської районної державної адміністрації, Дергачівської районної Ради.

Девіз кінно-спортивної школи: «Від масовості – до майстерності». У 2018 році на базі кінноспортивного комплексу було проведено шість змагань з кінного спорту, в яких взяли участь біля 140 спортивних пар. У поточному році 4 спортсмени школи виконали норматив І розряду, 9 спортсменів – норматив кандидата у майстри спорту. Загалом в обласних та районних змаганнях наші спортсмени завоювали 35 золотих, 31 срібну та 37 бронзових медалей.

Для популяризації серед населення кінного спорту, здорового способу життя, національних традицій, виховання патріотизму колективом Кінного театру академії було проведено 12 театралізованих вистав у м. Дергачі, смт Мала Данилівка, смт Пересічне та на головній площі м. Харкова.

Участь спортсменів-кіннотників у районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях, показові виступи Кінного театру сприяють підвищенню іміджу нашого навчального закладу, професійній орієнтації майбутніх абітурієнтів, залученню студентів до навчання у Зооветеринарній академії, а також до занять кінним спортом. Лише цього навчального року до кінно-спортивної школи вступило близько 60 учнів з числа першокурсників та дітей віком від 7 років з Харкова, Дергачів, Малої Данилівки та інших населених пунктів Дергачівського району.