Науково-практична студентська конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку економіки та менеджменту»

DSC 0360

5 листопада 2018 року в Харківській державній зооветеринарній академії на базі факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту пройшла науково-практична студентська конференція на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку економіки та менеджменту».

Мета конференції полягала в обміні професійною інформацією, науковим досвідом у вирішенні актуальних задач в галузі економіки та менеджменту як на державному рівні, так і на рівні регіонів та окремих підприємств. Обговорювались питання необхідності економічної підтримки сільськогосподарських виробників з боку держави. Крім того, студенти жваво обговорювали проблеми впровадження інновацій в сільськогосподарське виробництво.

В цілому можна зазначити, що конференція пройшла на високому рівні, в умовах жвавого діалогу.