Другий регіональний турнір з фінансової грамотності

DSC 0370 1

З 5 листопада по 1 грудня 2018 року в Харківській області проходить Другий регіональний турнір з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації. Турнір проводиться за ініціативи Харківського банківського Союзу, Харківського університетського консорціуму, Харківського інституту ДВЗ  «Університет банківської справи» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Мета проведення турніру – створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя. Налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України.

За результатами підсумків першого туру студенти Харківської державної академії пройшли в другий тур.

Бажаємо їм натхнення і перемоги!!!