Міжнародний день студента

DSC06171 (2)

17 листопада студентство України відмічає своє головне свято – Міжнародний день студента. До цього дня в Харківській держаній зооветеринарній академії відбулися декілька подій.

30.10.2018 у приміщенні головного корпусу пройшов «Вечір кіно», присвячений Хелоуіну. Студенти мали можливість переглянути тематичні фільми.

31.10.2018 студенти святкували Хелоуін. У рамках заходу пройшли конкурс на кращій костюм та святкова дискотека.

10.11.2018 студентська команда академії брала участь у Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки».

15.11.2018 в академії відбулися урочисті збори, на яких кращі студенти отримали подяки від ректорату академії, були визначені переможці конкурсу «Краща кімната гуртожитку». А також пройшла гра «Ліга сміху». У змаганнях прийняли участь 5 команд академії. Змагання закінчились виступами музичних колективів ХДЗВА.