Профорієнтаційна робота триває

Заглавная

20 листопада делегація Харківської державної зооветеринарної академії у складі: ректора Барановського Дмитра Івановича, заступника декана факультету ветеринарної медицини Боровкова Сергія Борисовича, завідувача підготовчим відділенням Храпача Костянтина Григоровича, старшого викладача Юхно Віктора Олександровича і студентів факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту Павлової Катерини і Штих Юлії, факультету ветеринарної медицини Куріненко Олесі прийняла участь у профорієнтаційному заході «Професія майбутнього», проведеного ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» в межах програми «Обираємо професію крок за кроком». Ця програма реалізується за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради. Захід мав формат профорієнтаційної зустрічі старшокласників із представниками трьох закладів вищої освіти, а саме: Харківської державної зооветеринарної академії, Національного фармацевтичного університету та Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Ректор Барановський Дмитро Іванович провів офіційну презентацію академії, студентка Куріненко Олеся із золотистим ретривером Луїзіана показала елементи дресури вихованця. Також було проведено неформальний діалог зі школярами щодо навчання, вільного часу студентів, кар’єрних і фінансових перспектив, які очікують випускників у майбутньому. Після завершення всі школярі були запрошені до стенду академії, де їм були роздані запрошення на навчання. Наші студенти частували гостей смачними канапками та сирами власного виробництва. Зустріч відбулася змістовною та корисною!

Адміністрація академії висловлює вдячність деканатам, кафедрі технологій переробки і стандартизації продуктів тваринництва за організацію стенду академії та усім учасникам заходу.

Завідувач підготовчого

відділення К. Г. Храпач