Довбня Тимофій сайт

25 листопада 2018 року у м. Харків відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO, присвячений 17-й річниці Спортивного клубу “Пересвіт”.

Студент факультету біотехнології та природокористування Тимофій Довбня змагався у трьох розділах Турніру: – low kick, full-contact, К-1 за ваговою категорією «67», за віком – старше 2000 року народження.

За підсумками змагань Тимофій зайняв 2 перших місця (а саме у розділах low kick та full-contact) і посів друге місце (розділ К-1), за що був нагороджений медалями та відзначений дипломами.

Вітаємо Тимофія Довбню з перемогою і бажаємо подальших успіхів у спорті!

Пишаємось нашими студентами!

Деканат ФБтП