До 140 – річчя від Дня народження Олександра Олеся

лист 1 2 на сайт

5 грудня 2018 року у Харківській державній зооветеринарній академії вібдулося урочисте відкриття пам’ятної дошки Олександру Івановичу Кандибі (Олександру Олесю). Видатний український письменник навчався у Харківському хліборобному училищі (1893-1900 рр., нині тут знаходиться ХДЗВА), де отримав атестат земельного статиста. У 1902-1908 рр. він навчався у Харківському ветеринарному інституті і отримав диплом ветеринарного лікаря.

На заході були присутні члени Національної спілки письменників України:  Романовський В., Бойко В., Лебеденко Н., Скидан Я., Чумак М., Очеретянова Т., Тараненко О., представники наукової спільноти Харківщини:  Голобородько К., Мельник В. та викладачі і студенти ХДЗВА. Із вступним словом виступив ректор академії Барановський Д. І. На цьому урочистому заході звучали вірші Олександра Олеся, вірші українських поетів та пісні на слова видатного поета – ювіляра.