Первинна акредитація освітньо-професійної програми «Мисливське господарство» підготовки фахівців спеціальності 205 «Лісове господарство» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Розпочали роботу експертна комісія у складі голови Гойчука Анатолія Федоровича – професора кафедри лісівництва Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор сільськогосподарських наук та експерта Лебедєвой Наталії Іванівни – доцент кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Запорізького національного університету, кандидат біологічних наук.

Комісія разом із деканом факультету біотехнології та природокористування Щербак Оленою Валентинівною, завідувачами випускових кафедр – прикладної екології ім. О.А. Колєсова Маменко Олексієм Михайловичем та прикладної біології, водних біоресурсів і мисливського господарства імені професора О.С. Тертишного Бондарук Георгієм Володимировичем зустрілася з ректором ХДЗВА, професором Академії, кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом, відмінником аграрної освіти та науки України, Барановським Дмитром Івановичем.