Свято Святого Миколая у підшефному КЗ “Балаклійська спеціальна загально-освітня школа-інтернат I-II ступенів Харківської обласної ради”

18.12.2018 р. співробітники “Центру культури і виховання ХДЗВА” Лемішевський В., Замошников В., Приходько Т. і студенти академії Шевчук Л., Кириленко О., Зінькова Ю. виїзжали з святковим концертом і подарунками до КЗ “Балаклійська спеціальна загально-освітня школа-інтернат I-II ступенів Харківської обласної ради”.

Захід було присвячено святкуванню Дня Святого Миколая. Вихованці школи-інтернату з радістю сприйняли виступ творчої молоді академії і прийняли участь у сумісних святкових хороводах і танцях. Також школі-інтернату були подаровані прикраси для новорічної ялинки.