Підсумки обласного етапу XIX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка та XI Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

15 грудня 2018 року відбувся обласний етап XIX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка на базі ХНАДУ, в якому брали участь студенти Академії.

Росик Олександр, студент ІІ курсуФВМ 2 групи, під керівництвом    ст.викладача кафедри іноземних мов Карась А.В., посів четверте місце, а БоровковаАнастасія, студентка І курсу ФВМ 1 групи, під керівництвом      ст. викладача кафедри іноземних мовЖиволуп В.І., посіла 24 місце серед закладів вищої освіти Харкова таХарківської області.

А також, хочемо відзначитистуденток ФВМ Федоренко Вікторію        (Ікурс, 1 група) та Сєдову Поліну (ІІ курс, 2 група), які брали участь у XIМіжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика.

Ми пишаємося студентами, якігідно захищали честь Академії.

Кафедра іноземних мов