Профорієнтаційна робота в закладах освіти Шевченківського району

25 січня 2019 року перебував зпрофорієнтаційною роботою в школах м. Шевченкове Харківської області.

1. Шевченківська ЗОШ №1 I – III ступенів (фото №1.) Провів бесіду з школярами 11 класу (18 осіб), які дали згоду фотографуватись (фото 2,3) і записали свої прізвища (14 осіб) про подачу документів до академії: 1. Бєлоножко Юлія; 2. Навроцька Олія; 3. Провинов Ігор; 4. Коваленко Іван; 5. Гангур Єгор; 6. Гангур Аріна; 7. Коваленко Давид; 8. Ложкін Никита; 9. Федосова Анастасія; 10. Єременко Олексій; 11. Волкова Олександра; 12. Жиленкова Світлана; 13. Бурлака Анастасія; 14. Колєснік Анна.

Після цього заключили договір про співпрацю з директоромшколи Приходько Надія Вікторівна т. 0-251-5-15-93.Шевченківський професійний аграрний ліцей (фото 4). Провів бесіду з випускниками (65 осіб) присутніх 19 осіб (трактористи, електрики і повари), які дали згоду фотографуватись (фото 5,6) і пообіцяли подумати про вступ до академії. Директор Вирвихвост В.В.

Шевченківський ліцей 16 випускників, які були відсутні, поспілкувався з директором школи, яка пообіцяла донести інформацію до випускників і заключили договір про співпрацю. Директор Шмігельська Тетяна Вікторівна т. 0-251-5-12-85.

Відділ освіти Шевченківської РДА. Керівник Бобрусь Юлія Анатоліївна т. 0-251-5-17-78. Поспілкувавшись отримав МЕРЕЖУ і пообіцяла 29 січня 2019р. передати інформацію директорам шкіл.

До звіту додаються: дорожній лист, договори про співпрацю і мережа.

Доцент кафедри менеджменту, економіки та маркетингу                       М.А.Піпенко