Знову здобувають перемогу та медалі наші студенти

[:uk]thumb newsDocument 564x376 a427[:]

Студентка нашої академії Оксана Шишкова, яка виступає в складі Національної паралімпійської збірноїУкраїни серед спортсменок з порушенням зору, вже на початку цього року на етапіКубка світу з лижних перегонів та біатлону, що відбувся у місті Естерсунд(Швеція), перемогла у спринті лижних перегонів, здобула срібні медалі вбіатлонному спринті, в індивідуальних перегонах з біатлону, в лижних перегонахна середній дистанції та в естафеті лижних перегонів, а також стала бронзовимпризером у лижних перегонах на довгій дистанції.

За підсумкамизмагань збірна України посіла перше місце за загальною кількістю нагород тадруге – за кількістю золотих медалей.

Зараз Оксана готується до чемпіонату світу, який з 15 по24 лютого прийматиме Канада.

Бажаємо їй легких перемог та золотих медалей!