Подяка викладачам кафедри паразитології за допомогу у підготовці учнівської роботи МАН – пріоритетний напрямок профорієнтаційної роботи

Фото титульна стор

7 березня 2019 року кандидати ветеринарних наук В.С. Булавіна та О.В. Федорова отримали подяки за підписом директора КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області» О.А. Коршак.

Тривала, кропітка робота учениці 11-А класу КЗ «ХСШ І-ІІІ ст. №15» Дудар Ірини, учителя біології та викладачів кафедри, якими була надана науково-консультаційна допомога у підготовці до конкурсу-захисту учнівських робіт МАН.

Дудар Ірина успішно справилась з виконанням та зайняла 1 місце з екологічним проектом та 2 місце з роботою МАН на паразитологічну тематику по Харківській області.

Бажаємо Ірині подальших успіхів у такій цікавій науковій роботі!