Т.Г. Шевченко – великий український народний поет

IMG 7d0933b63bffd2c2dd4e3791feade5c5 V

Березень в Україні частоназивають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзарприходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко –велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркоїдолі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовувавсвою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося вглибині душі народу.

Яквесна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі,закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Минуло 205 років з дня народження славногосина України, але в багатьох  українських родинах ви бачите прикрашенийвишитим рушником портрет Кобзаря. Він  –  як   член сім’ї ,як найдорожча людина. В день народження Т. Шевченка дорослі та діти йдуть дойого пам’ятника, щоб поставити свічку, покласти квіти, почитати його вірші,поспівати пісні, вшанувати великого Кобзаря.

Свогонаціонального поета Тараса Шевченка народ називає Генієм.

У переддень 205-ї річниці від днянародження поета ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибшерозкрити його талант найвищого ступеня.

АктуальністьШевченка не в тому, що він порушив великі й вічні питання або дав нам відповідьна них. Кожне покоління має самостійно шукати відповіді на питання, поставленічасом.

Сьогодні ми повертаємось обличчям дозагальнолюдських цінностей, а отже, й до Шевченка. Він приходить у наш день.Але ми повинні йти в його час. Лише так між нами і ним глибшатимевзаєморозуміння.

ТворчістьШевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Дляукраїнців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національноїсвідомості, символом України.

З нагоди 205-річниці з дня народження Тараса ГригоровичаШевченка викладачами кафедри іноземних мов та студентами академії булопроведено свято, на якому читали вірші, виконували пісні на слова Великогопоета, демонстрували картини, написані Кобзарем. Адже, талант Тараса ГригоровичаШевченка безмежний та багатогранний!!!