Професійні баталії «Справжній технолог»

IMG 2872

4 квітня 2019 року на базі Липковатівського аграрного коледжу відбулися професійні баталії «Справжній технолог»  серед студентів – технологів Липковатівського аграрного коледжу і  Харківської державної  зооветеринарної академії та при участі співробітників «Фельдман екопарку».

Баталії  проходили за трьома  етапами: І – доповіді студентів; ІІ –конкурсні професійні змагання за визначенням якості кормів, молока, яєчної  та шкуркової продукції, дегустація  м’ясної продукції; ІІІ – тестові завдання. ПЕРЕМОГЛА – ДРУЖБА!

Студенти висловлюють  особливу подяку ректору ХДЗВА  Барановському Дмитру Івановичу, директору ЛАК Таркану Миколі Пертовичу, директору «Фельдман екопарку» Ільченку Віталію Віталійовичу та його команді за підтримку та проведення цього заходу.