«Агрополітичні дебати – 2019»

IMG 20190503 103418 891

26.04.2019 у межах щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції та виробництво екологічно безпечної продукції харчування» відбулися «Агрополітичні дебати – 2019». Виступи учасників оцінювали члени журі: голова – Маменко О.М., завідувачкафедри прикладної екології ім. О.А. Колесова, д-р с.-г. наук, професор, чл.-кор. НААН України; Щербак О.В., декан ф-ту біотехнології та природокористування, канд. с.-г. наук, доцент; Куцина Л.В., ст. викладач кафедри філософії та суспільних наук. Переможцем став студент 2 курсу, 2 групи факультету ветеринарної медицини Росик Олександр Валерійович з доповіддю «Раціональне використання земель сільськогосподарського призначення».