ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД СЕРЕД ЮНІОРІВ

60479732 2350924918524033 808550227949649920 n

16-19 травня 2019 року команда кінно-спортивної школи академії приймала участь у ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД серед юніорів, юнаків та дітей, що проходив у м. Києві.

Наші спортсмени, як завжди, були на висоті та внесли вагомий внесок до спортивного рейтингу області і району. Наймолодша учасниця 12-тирічна Серафіма Ільчинська посіла ІІІ місце у категорії «діти». Серед юнаків у перший день Анна Тополя здобула перемогу у групі В, Аліса Дронь виборола І місце у групі А. Анна Товстохатько завоювала дві золотих і одну бронзову медаль та за підсумками трьох днів змагань стала переможницею серед юнаків у групі В.

Вітаємо спортсменів та тренерів із чудовим результатом та бажаємо їм нових перемог!