Розпочалася акредитація на факультеті біотехнології та природокористування (ОКР Бакалавр 6.051401)

IMG 5176

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07 травня 2019 року №407-л та згідно наказу №207 ХДЗВА від 13.05.2019 року про проведення акредитації до своїх обов’язків приступила експертна комісія у складі:

• Голова комісії: Буцяк Василь Іванович, завідувач кафедри біотехнології та радіології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького, доктор сільськогосподарських наук, професор;
  • Член комісії: Пасенко Альона Вікторівна, доцент кафедри біотехнології та біоінженерії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, кандидат технічних наук.