ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПАРАЗИТОЛОГІЇ МАЗАННИЙ О.В. – УЧАСНИК НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ В НУБІП УКРАЇНИ

Титульне

27 травня 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі факультету ветеринарної медицини за сприяння ДУ «НМЦ ІАЗДВНЗ «Агроосвіта»» відбувся науково-практичний семінар – «СУЧАСНІ ПИТАННЯ ПАРАЗИТОЛОГІЇ, ТРОПІЧНИХ ХВОРОБ ТВАРИН І ЛЮДИНИ ТА ОСВІТНЬО-НАУКОВІ ПІДХОДИ ДО ЇХ ВИРІШЕННЯ».

Відкрили семінар декан ФВМ НУБіП України М.І. Цвіліховський та директор НДІ здоров’я тварин Д.А. Засєкін.

Доцент кафедри паразитології ХДЗВА Мазанний О.В.  представив доповідь на тему: «Ветеринарна паразитологія: основні виклики та завдання».

Серед учасників семінару були видатні вчені-паразитологи України, доктори ветеринарних наук, професори: Галат В.Ф., Березовський А.В., Сорока Н.М., Прус М.П., Харченко В.О., Довгій Ю.Ю., Нагорна Л.В., а також докторанти та молоді науковці – аспіранти.

Під час семінару науковці провели практичні заняття щодо визначення видової належності найпростіших. Учасники семінару приймали активну участь у обговоренні доповідей, а спікери надали змістовні, вичерпні відповіді.

Учасники семінару одноголосно підтримали пропозицію к. пед. н. Т.В. Дудус (ДУ «НМЦ ІАЗДВНЗ «Агроосвіта»»), щодо регулярного проведення таких семінарів за участі й викладачів ЗВО І-ІІ рівня акредитації.

Дякуємо науковцям кафедри паразитології та тропічної ветеринарії за теплий прийом і сподіваємось на те, що подібні зустрічі стануть доброю традицією!