ГО «ЗооКонтроль» і ХДЗВА – напрями співпраці…

64626818 2045708682405007 136970832101507072 n

12 червня 2019 року відбулась ділова зустріч керівника проекту ГО «ЗооКонтроль» Ревенка А.П. і завідувача кафедри паразитології ХДЗВА, доктора ветеринарних наук, професора, член-кореспондента НААН України Приходька Ю.О.

Під час цієї зустрічі було обговорено і визначено основні напрямки співпраці ГО «ЗооКонтроль» і ХДЗВА, зокрема, кафедри паразитології, щодо діагностики паразитарних хвороб в тому числі тих, що є небезпечними для людини, у бездоглядних дрібних домашніх тварин (собак, кішок).

Розмова виявилась цікавою і корисною для обох сторін, для науковців і виробничників, які обмінялись цікавими думками і проектами.

Під час зустріч було записано відео інтерв’ю професора Приходька Ю.О. з керівником інформаційної служби ГО «ЗооКонтроль» Зозулєю Н.А., щодо зооантропонозних гельмінтозів м’ясоїдних тварин.

Дякуємо керівнику проекту ГО «ЗооКонтроль» Ревенку А.П. і керівнику інформаційної служби ГО «ЗооКонтроль» Зозулі Н.А. за запрошення і сподіваємося на корисну для обох сторін ділову співпрацю.