День Знань

DSC00488

2 вересня у Харківській державній зооветеринарній академії пройшло свято «День знань». В дружню родину студентства академії влилася нова інтелектуальна еліта – абітурієнти, які витримали всі форми випробувань і вступили навчатися на спеціальності: ветеринарна медицина, технологія тваринництва, лісове і садово-паркове господарство, водні біоресурси, біотехнологія, менеджмент. Посвяту студентів у першокурсники провів ректор академії Барановський Дмитро Іванович.

Для першокурсників і гостей «Екопарк Фельдмана» організував на території академії виставку ретро автомобілів, контактний зоопарк з аніматорами. Після урочистостей стартував квест «Логічна молодь». Першокурсники пройшли випробування на 7-ми локаціях, що дозволило їм у ігровій формі ближче ознайомитися з діяльністю кафедр академії. Переможці і всі учасники квесту отримали задоволення і солодкі призи.