Заготівля кормів на зиму

69248457 2424626384487219 1845153096078983168 n

Цьогорічне літо видалося як ніколи посушливим і спекотним, що значно ускладнило процес заготівлі грубих кормів та скоротило пасовищний період. Розуміючи усю складність ситуації вихованці кінно-спортивної школи академії від мала і до велика активно підключилися до заготівлі кормів на зиму. Не зважаючи на сорокаградусну спеку, кожного дня виїжджали на поля, де, не шкодуючи сил, перевертали, згрібали, завантажували сіно. Умови праці були важкими, техніка часто ламалася і виходила з ладу, проте керівник науково-виробничого центру Микола Мірошніченко завжди по мірі можливості надавав усіляку допомогу і підтримку, директор Інституту конярства Микола Петрушко забезпечував працюючих водою та обідами.

Спільними зусиллями вдалося закласти 55 т сіна і 52 т соломи.

Щира вдячність і повага усім, хтоприймав участь у заготівлі кормів на зиму!