Свято до Дня фізичної культури і спорту

IMG 2988

14вересня 2019 року спортсменикінно-спортивної школи академії приймали участь усвяті на честь ДНЯФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ, що проводився на стадіоні міста Дергачі.

Вихованкамкінно-спортивної школиАнні Тополі та Поліні Ільчинській в ознаменуваннявідкриття свята було надано честь підняти прапор Дергачів. Тренера-викладачагрупи початкової підготовки Єлизавету Бєлах та спортсменку школи, переможницю Чемпіонату України з подолання перешкод АлісуДронь було нагороджено почесними грамотами та букетами квітів.

По закінченні урочистих заходів у веселому піднесеному настрої вихованці кінно-спортивної школи повернулися до кінного комплексу, щоб продовжити святкування у своєму дружному колективі за чашкою чаю та шматком смачного торту.