Закриття сезону – 2019

72749677

19 жовтня 2019 року на базі кінноспортивного комплексу Зооветеринарної академії пройшли змагання з подолання перешкод «ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ – 2019», які були одночасно підготовчим етапом до Кубку України з конкуру, що відбудеться 1 – 3 листопада у м. Жашків. У рамках підготовки вершники тренувалися проходити маршрути висотою від 120 до 140 см у змагальній обстановці з урахуванням часу.

В основній програмі змагань учасники боролися за першість у чотирьох маршрутах з висотою перешкод від 50 см (для молодих коней та вершників-початківців) до 110 см.

Активно підключилися до організації змагань і студенти-першокурсники, що цього року вступили до кінно-спортивної школи: допомагали готувати манеж, ставити перешкоди, заплітати та сідлати коней, вболівали за учасників.

Під час перерви між маршрутами усі гості та учасники мали можливість скуштувати справжню польову кашу.

За результатами змагань серед наймолодших спортсменів 10-ти річна Софія Цимерман посіла ІІІ місце, 11-ти річна Наталія БородінаІІ. У найвищому маршруті бронзу виборола Оксана Ільченко, Поліна Ільчинська здобула срібло, Олександра Васильченко стала переможницею.