Кінноспортивні змагання

24 жовтня 2019 року на кінноспортивному комплексі академії були проведені змагання з ТЕХНІКИ І ТАКТИКИ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ.

У ході змагань учасники мали протягом трьох хвилин пройти маршрут, який складався з семи різних вправ на вміння керувати конем. Порядок виконання вправ кожен вершник міг визначити для себе сам. Переможцем ставав той, хто виконав усі вправи за мінімально короткий час.

У змаганнях мали змогу взяти участь усі бажаючі, не залежно від віку та рівня підготовки, самостійно обираючи собі вправи за ступенем складності. Окремо оцінювали досвідчених спортсменів та вершників-початківців.

У першій групі ІІІ місце завоювала Олександра Васильченко, срібло дісталося Ксенії Кульшиній, переможницею стала Дар’я Савченко.

У другій групі перемогу здобула Еріка Кравецька, ІІ місце посіла Аміна Мартиненко, Анастасія Грінченко стала бронзовою призеркою.

Варто зазначити, що проведені змагання допомагають розвивати вміння вершників керувати своїми кіньми у незвичних ситуаціях, за мінімальний час знаходити правильне рішення та обирати оптимальну траєкторію руху, покращують виїждженість коней. Ці якості важливі для усіх видів кінного спорту. Безперервне вдосконалення вершників у техніці і тактиці верхової їзди дозволяє досягти Всеукраїнського та міжнародного спортивного рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *