Хелловін

Напередодні свята Хелловін, 30.10.2019 року, студенти академії переглянули та обговорили тематичні кінофільми: «Синестер», «Стан Хельсинг».

31.10.2019 року відбувся фестиваль Ліги Сміху «Кубок ректора». З «фрістайл»-програмою виступили досвідчені команди: «Неприховані», «Угрупування 1156», «Діскавері» та команда-новачок «Каліфорнія». Виступ команд музикальними номерами супроводжували студенти академії: Довгополик Дар’я, Рубан Анастасія, Лапенко Карина, Влад Горевий та рок-група  у складі: Ковалик Светлана, Кочат Ігор, Uriel Richlorol, Петрова Анастасія, Нікішов Олександр. За результатами глядацького голосування було обрано переможця – команду «Неприховані», яким ректор ХДЗВА Барановський Д.І. вручив кубок.

Святкування продовжив «Бал нечесті», де було обрано кращий жіночий та чоловічий  костюми.