Делегація ХДЗВА з робочим візитом в Нідерландах

IMG 694de636f151ec4c73c68db0fb8db8ce V

Делегація Харківської державної зооветеринарної академії 9.12 – 13.12.19 з робочим візитом відвідала ‘s-Hertogenbosch, The Netherlands.

Представники академії в особі Дмитра Кібкала, Олени Щербак та Олександра Колісника 10 грудня відвідали з ознайомчим візитом HAS University, де були досягнуті домовленості про можливість стажування викладачів академії в Університеті прикладних наук HAS.

11 грудня делегація відвідала виставку AgriFoodTech 2019 та приймала участь в перемовинах посольства України в Нідерландах з Асоціацією фермерів ZLTO. За результатами  перемовин визначено можливості співпраці між науковим парком Агрозоовет та фермерами ZLTO.

12 грудня делегація відвідала один з найвідоміших генетичних центрів свинарства Topigs Norsvin (one of the world’s leading innovative swine genetics company). Представники компанії висловили велику зацікавленість у співпраці з академією та її партнером агрофірмою «Світанок». Також делегація відвідала сучасну ферму з вирощування маточного поголів’я свиней VON Netherlands (pig farm).

Академія висловлює щиру вдячність посольству України в Нідерландах та особисто послу Всеволоду Ченцову, дипломату посольства Олексію Шаркову, консулу України в Нідерландах Mr. Karel Burger Dirven та депутату Малоданилівської селищної ради Олегу Ходареву за організацію візиту та зустрічей.