Бажанням – бути! Мріям – здійснюватися!

фото

В період лютий – травень 2020 року проводитися фото конкурс, який передбачає два тури у закладах вищої освіти з оцінюванням конкурсних робіт викладачами і студентами.  Тема конкурсу:  «Бажанням – бути! Мріям – здійснюватися!»

Головною метою Конкурсу є виявлення творчих здібностей, оригінального підходу студентів аграрних вищих навчальних закладів у галузі фотомистецтва.

Фотоконкурс-виставка авторських фотографій студентів аграрних вищих навчальних закладів України  спрямований на підтримку та розвиток обдарувань у сфері фотомистецтва.

Організаторами Конкурсу є Державна установа «Науково-методичний центр» інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», Об’єднана рада студентського самоврядування аграрних вищих навчальних закладів. Конкурс  є відкритим і проводиться як щорічне творче змагання.

Порядок і умови проведення Конкурсу