Святкування «Масляної 2020»

IMG 20200226 141105

26 лютого 2020 року у Харківській державній зооветеринарній академії вже за доброю традицією відбулося святкування «Масляної». Викладачів та студентів академії заряджали добрим настроїм  подарували своїми піснями: Гончаренко Ольга, Рубан Анастасія, Лапенко Карина, Горєвий Влад. Танцювальний колектив ХДЗВА під керівництвом Ані Петренко виступив з танком у стилі хіп-хоп, який закликав усіх розважаться і рухатися разом, не зважаючи на труднощі.

Після концерту улюбленець усіх дівчат академій Андрій Бондарчук запросив учасників свята відвідати млинців з медом і варенням, які з любов’ю приготували студентки гуртожитку № 1 Лапенко Карина, Шевченко Олександр, Батуліна Олександра, Паутс Діана, Павленко Анастасія, Годжаєва Арзу, Комаревська Катерина, Меркулова Тетяна, Чеграхчі Валерія.

Також гості мали унікальну можливість продегустувати авторські крафтові сири, виготовлені із натурального молока з ферми ХДЗВА, на кафедрі технології переробки, стандартизації і технічного сервісу і придбати їх по святковим цінам.

Висловлюємо щиру подяку організаторам свята Кібкалу Дмитру, Приходько Тамарі, Ляховій Ірині, Лемешевському Володимиру, Гейді Ірині, Анічіну Юрію.