Кваліфікаційні змагання з кінного спорту

12

14 – 16 липня 2020 року на базі кінно-спортивного комплексу академії були проведені перші у цьому спортивному сезоні КВАЛІФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ з кінного спорту, що були одним з підготовчих етапів до Чемпіонату України.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію змагання проводилися закрито із дотриманням усіх карантинних заходів без глядачів.

У перший день вершники змагалися між собою з виїздки. Проливний дощ, що йшов із самого ранку, не завадив спортсменам продемонструвати усі свої навички правильної посадки та керування конем. У ході змагань ІІІ місце посіла Дар`я Савченко, срібло дісталося Анастасії Грінченко, переможницею стала Юлія Дудка.

Наступних два дні проводилися змагання з подолання перешкод, за результатами яких Дар`я Савченко у різних маршрутах виборола 2 золоті та 1 бронзову медалі, Олександра Чуркіна тричі стала переможницею, Анастасія Грінченко завоювала бронзу та двічі стала срібною призеркою. У маршруті Гран Прі Оксана Ільченко посіла почесне третє місце, Марина Гадецькадруге, перемогу здобула Анна Тополя.

Вітаємо спортсменів із вдалим початком змагального сезону!