Поселення в гуртожитки

15
  1. Заява студента на поселення, до заяви додається копія паспорта (якщо паспорт в вигляді ID карти – копія карти, копія паспорта з обох сторін, копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13) та фото 3*4.
  2. Довідка про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини. Довідка надається сімейним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворі на інфекційні хвороби та не перебували на самоізоляції, тощо).
  3. При вселенні до гуртожитку до 1 жовтня 2020 року надати квитанцію про сплату за проживання  (оплата за 6 місяців). Без наявності квитанції про оплату (оригінал або копія) за проживання у гуртожитку поселення студентів категорично забороняється.

При поселенні в гуртожиток студент обов’язково повинен мати засоби індивідуального захисту (захисну маску та антисептик для рук)

Після того як буде підписано наказ на поселення до гуртожитку, студенту видається договір та корінець ордеру на проживання в гуртожитку, особисто під підпис у спеціальному журналі при наявності квитанції про сплату за проживання в гуртожитку.

Другий договір, копія паспорта та верхня частина ордеру з фото студента залишається в коменданта гуртожитку.

На договорах та ордерах право підпису має ректор або перший проректор, проставляється академічна печатка.

Пам’ятка студенту

«Що потрібно для поселення»

1.      Копія паспорта, (якщо паспорт в вигляді ID карти – копія карти, копія паспорта з обох сторін, копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання особи (Додаток 13))

2.      Фото 3*4

3.      Довідка про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини.

4.      При вселенні до гуртожитку до 01 жовтня 2020 року надати квитанцію про сплату за проживання в гуртожитку (оплата за 6 місяців).

Завідуюча гуртожитком № 1

Назаренко Вікторія Анатоліївна

моб. тел. 098-281-01-22

тел. (05763)-57396

Пам’ятка студенту

«Що потрібно для поселення»

2.      Фото 3*4

Завідуючий гуртожитком № 4

Гончаренко Артур Миколайович

моб. тел. 068-076-33-12

тел. (05763)-57384

Переселення з кімнати в кімнату в гуртожитку

1. У разі переселення з кімнати в кімнату в гуртожитку обов’язково пишеться заява на переселення та погоджується з завідувачем гуртожитку.

Виселення з гуртожитку

1. За два тижні до виселення з гуртожитку студент пише заяву на виселення в завідувача гуртожитку, погоджує з бухгалтерією. До заяви додається квитанція про сплату за проживання.
  2. За відсутності заяви на виселення, студенту буде нараховуватися (зростати) заборгованість за проживання в гуртожитку, якщо він самовільно припинив проживання в гуртожитку.