Змагання присвячені дню Фізичної культури і спорту

119203927 2753596278256893 8442864368028569113 n

12 – 13 вересня 2020 року на базі кінноспортивного комплексу академії пройшли Відкриті змагання Дергачівського району з конкуру, присвячені ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ, які зібрали біля 40 вершників з різних кінноспортивних організацій Харкова і області. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, змагання проводилися із дотриманням усіх карантинних заходів.

У якості почесних гостей на заході були присутні: ректор Харківської державної зооветеринарної академії Дмитро БАРАНОВСЬКИЙ, Голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир УСОВ, Голова Малоданилівської ОТГ Олександр ГОЛОЛОБОВ, начальник відділу культури, молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації Валерія МАРЄЙКІНА, куратор з кінного спорту Руслан БАЙРАМОВ.

Вихованці кінно-спортивної школи академії продемонстрували відмінні результати, завоювавши впродовж двох днів змагань 11 золотих, 11 срібних та 7 бронзових медалей. Зокрема студентка академії Дар’я Савченко двічі стала переможницею, Вероніка Рубан виборола три срібні та одну бронзову медалі, Оксана Люта у різних маршрутах посіла І, ІІ і ІІІ призові місця, Анастасія Грінченко завоювала дві золоті та дві срібні медалі, а у маршруті Гран Прі посіла ІІІ місце. Оксана Ільченко у цьому маршруті здобула срібло, а переможницею змагань стала Анна Тополя.

В перервах між маршрутами гості та учасники мали можливість скуштувати смачну польову кашу, а також побачити виступ акторів Кінного театру.