Лекція на тему «Академічна доброчесність у закладах вищої освіти»

20200917 1201201

Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.

Для ознайомлення та застосовування в своїй діяльності принципів академічної доброчесності 17 вересня 2020 року директоркою Наукової бібліотеки Галиною Свириденко  для студентів факультету біотехнології та природокористування та факультету технологій тваринництва та менеджменту була прочитана лекція та представлена презентація на тему «Академічна доброчесність у закладах вищої освіти». В лекції висвітлені питання академічної культури, академічного письма, види академічного шахрайства, вимоги щодо посилань та цитування джерел, наведені приклади відповідальності за академічний плагіат у світовій практиці.

Студенти були ознайомлені з Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) – ініціативою, що спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу закладів вищої освіти України.